Randevu Oluşturun

Ranevu için arayabilir, Whatsapp üzerinden mesaj atabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Randevu Oluşturun & Arayın & Mesaj Atın

Randevu oluşturduktan sonra doktorlarımız ile öngörüşme ve muayene yapılacaktır. Hastanın tedavi almayı istemesi halinde aynı gün tedaviye başlanır.
TELEFON WHATSAPP TELEGRAM

Randevuya Gelmeden Önce Ne Yapmalıyım?

Randevu oluşturulduktan sonra sizlere mesaj ile randevu günü ve saati hatırlatılacaktır. Gelmeden önce randevunuzu onaylamanız gerekmektedir.

Soru: Randevuya Gelirken Ne Yapmalıyım?

Randevuya gelmeden önce daha önce almış olduğunuz MR, röntgen ve kan tahlili sonuçlarını getirmelisiniz. Bu sayede hastalığınızın gelişim sürecini daha iyi anlayıp size daha fazla yardımcı olabiliriz.

Soru: Tedaviler Kalıcı Mıdır?

Tedavinin sizin için etkisini anlamamız için muayene olmanız gerekmektedir. Telefon ile yapılan görüşmede tedavini genel etkilerinden bahsedilir. Her insanın bünyesinin farklı olmasından dolayı tedavinin etkisi değişkenlik göstermektedir. Kişiye özel etkilerinin ayrıntıları muayene sonrasında hastaya anlatılmaktadır.

Soru: Ödeme Nasıl Yapılmaktadır?

Ödeme işlemlerini nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Sosyal medya platformlarından sorulan ücret sorularına yasalar gereği cevap verilememektedir.

Soru: Tedaviler Sonrası Neler Yapılmaktadır?

Tedavi sonrasında hastalar kontrol amacıyla aranmaktadır. Uygulanan tedavi yöntemine göre hastalara egzersiz programları verilir. Hastların tavsiye edilen önerilere uyması durumunda şikayetlerinin yeniden ortaya çıkmadığı gözlemlenmiştir. Kalıcı bir tedavi için hastaların tedaviye düzenli devam etmesi çok önemlidir.

Habib Bostan - DoktorTakvimi.com